Ucuz Ayakkabı

Civic Duty Doğa dostu kağıt ayakkabılar 10 lira

civic_duty_kagit-ayakkabıÇevreye duyarlı, dayanıklı ve geri dönüşümlü Tyvek malzemesinden üretilen Civic Duty ayakkabıları, sade olduğu kadar eğlenceli, hareketli ve rahat bir kullanıma sahip. Tyvek malzemesi aynı zamanda evleri koruma ve kargo şirketlerinin zarflarında kullanılıyor. Yani ayakkabılar kağıttan üretilmesine rağmen son derece dayanıklı ve sağlıklı.

%100 geri dönüştürülen malzemeden üretilen kağıt ayakkabılar.
Fiyatı ise 10 lira.
Adamları tebrik etmek lazım, güzel düşünce.

Bağlantı

100 liralık ayakkabı alışverişine 25 liralık hediye çeki

Avealılara özel FLO ve Polaris mağazalarından yapacağınız her 100 liralık alışveriş için 25 liralık hediye çeki armağan ediliyor. Kampanya 28 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.

FLO’dan Avealılara yeni sezon ürünlerinde 100TL’lik alışverişe 25TL hediye çeki!

Avea müşterileri FLO yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise FLO boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında her 100 TL alışverişe 25 TL hediye faydası sunulmaktadır. Kampanya spor markaları haricindeki tüm yeni sezon ayakkabı ve çanta ürünlerinde geçerli olacaktır. 25 TL hediye çeki bir sonraki alışverişte kullanılacaktır, aynı gün içerisinde farklı bir alışverişte kullanılabilir. Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 18.11.2012’dir. Her faturada tek hediye çeki kullanılmalıdır. Hediye çeki tutarının tamamı tek faturada kullanılmalıdır.

POLARIS’den Avealılara yeni sezon ürünlerinde 100TL’lik alışverişe 25TL hediye çeki!

Avea müşterileri POLARIS yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise POLARIS boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında her 100 TL alışverişe 25 TL hediye faydası sunulmaktadır. Kampanya spor markaları haricindeki tüm yeni sezon ayakkabı ve çanta ürünlerinde geçerli olacaktır. 25 TL hediye çeki bir sonraki alışverişte kullanılacaktır, aynı gün içerisinde farklı bir alışverişte kullanılabilir. Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 18.11.2012’dir. Her faturada tek hediye çeki kullanılmalıdır. Hediye çeki tutarının tamamı tek faturada kullanılmalıdır. Hediye çekleri kampanya kapsamında yer alan ürünlerden yapılacak herhangi bir tutardaki alışverişte kullanılabilir. Hediye çekleri outlet mağazalarımızda, outlet reyonlarımızda indirimli ürünlerde geçerli değildir. Hediye çekleri para yerine kullanılamaz.